Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
Finger
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Finger » piątek 17 lut 2006, 17:43

...buhahahahahahahaa tragedia.......



coz dostanie 3 lata to mu sie odechce glupich zartow.....



glupich nie sieja...sami sie rodza..........

**********************

Cos mi tu grubo smierdzi. Najpierw walek kuriera a teraz okazuje sie ze sprzedajacy wykrecil walek?? Camel napisz dokladnie jak to bylo...a swoja droga gratuluje odwagi ze kupujesz taki towar i nie odbierasz osobiscie.

Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Pewu » piątek 17 lut 2006, 17:57

Te, wielbłond, zapomniałeś co pisałeś?



...Były pracownik Stolicy chciał odsprzedac to nagłośnienie do studia w Łodzi a poprzez duże nagłośnienie o sprawie po prostu nie udało się jemu wziąc ani grosza a będzie miał jeszcze z tego tytułu problemy. A chciał ten zestaw sprzedac za 2000 zł na szybkiego i tym się sprzedał bo sprzęt nowy jest dobre 10x droższy....



Zasuwaj co tu jest grane, bo jeśli Stolnica to natychmiast odkręcaj sprawę z Marcinem Machnaczem, a jeśli na odwrót to skąd to info?



Śmierdzi tu tak, że dziwię się Adminowi, iż jeszcze toleruje takie zgrywy i wontpliwych useruf co też przy okazji chcieli jeszcze coś wyprzedać w tym topicu.

Fuj!
Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

Awatar użytkownika
matiz
Posty: 3424
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: matiz » piątek 17 lut 2006, 19:22

A moze ten co sprzedawal to sobie jako kurier w Stolicy dorabial po godzinach?

Awatar użytkownika
Derrida
Posty: 21
Rejestracja: sobota 03 wrz 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Derrida » piątek 17 lut 2006, 21:08

wiec tak... wychodzi na to, ze przekupny akustyk Marcin M. za zorganizowanie zakupu w Arcade Audio dostaje 'prezent w postaci naglosnienia za 20 tys. pln, nastepnie wystawia go na aukcji a naiwnemu klientowi, ktory nie zechcial odebrac towaru osobiscie wysyla worki z cementem. W miedzyczasie zaczyna prace w stolicy i na boku probuje opchnac sprzet za 2 tys. tajemniczemu lodzkiemu studiu (po co w studiu naglosnienie estradowe? tego zapewne nie bedzie nam dane sie dowiedziec...). Czy cos pominalem? Strefa mroku po prostu...

Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Pewu » piątek 17 lut 2006, 21:40

...Czy cos pominalem? Strefa mroku po prostu... ...

**********************

Jako jeden z nielicznych nic nie pominąłeś!

Wciąż czekamy na definicję wielbłąda.
Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » piątek 17 lut 2006, 23:28

...Hahah, nie mogę

Ktos tu bezczelnie kręci



A co z wątkiem sprzedaży nagłośnienia do studia w Łodzi..?

...

**********************

Okazało się że to była zmyślona historia przez niego bo tłumaczy się że musiał coś takiego powiedziec kiedy to zdecydował się zwórcic mi sprzęt, a musiał bo policja zaczeła deptac jemu po piętach. Prawdopodobnie na workach z cementem są jego odciski palców
[addsig]

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » piątek 17 lut 2006, 23:32

...Te, wielbłond, zapomniałeś co pisałeś?



...Były pracownik Stolicy chciał odsprzedac to nagłośnienie do studia w Łodzi a poprzez duże nagłośnienie o sprawie po prostu nie udało się jemu wziąc ani grosza a będzie miał jeszcze z tego tytułu problemy. A chciał ten zestaw sprzedac za 2000 zł na szybkiego i tym się sprzedał bo sprzęt nowy jest dobre 10x droższy....



Zasuwaj co tu jest grane, bo jeśli Stolnica to natychmiast odkręcaj sprawę z Marcinem Machnaczem, a jeśli na odwrót to skąd to info?



Śmierdzi tu tak, że dziwię się Adminowi, iż jeszcze toleruje takie zgrywy i wontpliwych useruf co też przy okazji chcieli jeszcze coś wyprzedać w tym topicu.

Fuj!...

**********************

Przekazałem Wam informacje jaką przekazał mi sprzedający a na koniec przyznał się że ta cała historia jest zmyślona przez niego. Zrobił kawał a później miarka się przebrała, chciał się z tego jakoś wykręcic i oddał sprzęt. Okazuje się że problemów się nie wykręci, bo prokuratura prawdopodobnie nie popuści.
[addsig]

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » piątek 17 lut 2006, 23:38

...wiec tak... wychodzi na to, ze przekupny akustyk Marcin M. za zorganizowanie zakupu w Arcade Audio dostaje 'prezent w postaci naglosnienia za 20 tys. pln, nastepnie wystawia go na aukcji a naiwnemu klientowi, ktory nie zechcial odebrac towaru osobiscie wysyla worki z cementem. W miedzyczasie zaczyna prace w stolicy i na boku probuje opchnac sprzet za 2 tys. tajemniczemu lodzkiemu studiu (po co w studiu naglosnienie estradowe? tego zapewne nie bedzie nam dane sie dowiedziec...). Czy cos pominalem? Strefa mroku po prostu... ...

**********************

Wszytko ok, do momentu że niby zaczyna pracę w stolicy. Tak wyglądała ta historia, a z tą stolicą i tym czałym studiem to była wymyślona jego historyjka. Mi nie zostawało nic innego jak wierzyc w to co on mówił. Policja po dzisiejszym przesłuchaniu powiedziała że mam szczęście że nie była to zorganizowana grupa przestępcza bo mógłym zapomniec o kasie a pocieszyc się jedynie jakimś 300 zł z allegro. Policjant powiedział że lepiej dokonywac zakupów poprzez płatności allegro i pewnie to mniej ryzykowne.
[addsig]

Awatar użytkownika
Gerry
Posty: 552
Rejestracja: czwartek 09 cze 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Gerry » piątek 17 lut 2006, 23:38

A ja myslę, ze pracownik stolicy tez sobie tak tylko zazartował ze to niby on te worki tam wsadził. Zmowili sie ze sprzedającym ze będą sobie zarty robić.
...kto pyta nie błądzi :-)) Niech milczę jesli nie mam nic ciekawego do powiedzenia...

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » piątek 17 lut 2006, 23:45

......Czy cos pominalem? Strefa mroku po prostu... ...

**********************

Jako jeden z nielicznych nic nie pominąłeś!

Wciąż czekamy na definicję wielbłąda....

**********************

Ta historia dla mnie też pewnie wydawałaby się zakręcona, ale szczerze to przedstawiałem Wam cały czas prawde a najważniejsze że sprzęt odzyskany, dziś dostałem gwarancje które miał mi dosłac i również przesłał mi polską instrukcje miksera yamaha 03d, której tak bardzo szukałem - dostałem ją gratis.
[addsig]

ODPOWIEDZ