Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Pewu » sobota 18 lut 2006, 00:35

....yamaha 03d, której tak bardzo szukałem - dostałem ją gratis...

**********************

No to nie dość, że złodziej z niego malutki to jeszcze zaflajany pirat. Polskie instrukcje dodają dystrybutorzy do sprzedawanego przez siebie sprzętu. Ich powielanie jest karalne. Nie wiedział?
Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Zbynia » sobota 18 lut 2006, 03:10

a z allegro tez bys nic nie dostal bo trzeba byc ubezpieczonym...i zeby dostac to trzeba o to dbac bo oczywiscie samo z siebie sie nie nalezy.....

allegro to tez lepsi cwansi

Awatar użytkownika
Finger
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Finger » sobota 18 lut 2006, 09:31

Dziwna ta historia i nie moge zlapac watku. To znaczy ze ten akustyk od prezentu wkrecil Ci kit ze to stolica (kurier) chcial upchnac sprzet ale sie podlozyl. Powiedz mi w takim razie skad to wiesz?? Bo z Twojej relacji wynika ze policja go zlapala i wiesz to od policji. Potem okazuje sie ,ze to jednak pan przekupny akustyk, nie dosc ze wzial "lapowke" to jeszcze chcial Ci wykrecic walka i wyslac cement. Nie moge tylko dociec jak to mozliwe ze wierzyles w kazde slowo tego akustyka oszusta?? Albo mam ogromne problemy ze zrozumieniem tekstu albo to jakis walek. Moze glupia prowokacja firmy konkurencyjnej dla stolicy?? Tudziez inna "gra" o niezrozumialych motywach. Sorrki ze sie czepiam ale zaczynam wpadac w kompleks ze jestem debilem ,ze tego nie rozumiem

Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: mr-hammond » sobota 18 lut 2006, 09:54

Sorrki ze sie czepiam ale zaczynam wpadac w kompleks ze jestem debilem ,ze tego nie rozumiem ...

**********************

Nie przejmuj sie jest nas dwóch :)

Ta historia to niewiadomo co i tyle wątków:) ma co niejeden serial :)

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » sobota 18 lut 2006, 11:20

...Dziwna ta historia i nie moge zlapac watku. To znaczy ze ten akustyk od prezentu wkrecil Ci kit ze to stolica (kurier) chcial upchnac sprzet ale sie podlozyl. Powiedz mi w takim razie skad to wiesz?? Bo z Twojej relacji wynika ze policja go zlapala i wiesz to od policji. Potem okazuje sie ,ze to jednak pan przekupny akustyk, nie dosc ze wzial "lapowke" to jeszcze chcial Ci wykrecic walka i wyslac cement. Nie moge tylko dociec jak to mozliwe ze wierzyles w kazde slowo tego akustyka oszusta?? Albo mam ogromne problemy ze zrozumieniem tekstu albo to jakis walek. Moze glupia prowokacja firmy konkurencyjnej dla stolicy?? Tudziez inna "gra" o niezrozumialych motywach. Sorrki ze sie czepiam ale zaczynam wpadac w kompleks ze jestem debilem ,ze tego nie rozumiem ...

**********************

Dosłownie wydawało mi się że on cały czas mówi prawdę a okazało się że kłamał. On otrzymał sprzęt w rozliczeniu od dystrybutora i go miał. Potrzebował kasy to postanowił sprzedac to nagłośnienie. A że nie przyjechałem osobiście bo mi nie pasowało to coś jemu strzeliło do głowy i pomyślał że ma kase na koncie i będzie miał sprzęt. Ale nie wiedział że zadziałam na taką skalę, nie przypuszczał że odbiore przesyłkę w firmie kurierskiej w oddziale, nie przypuszczał że wezwie policje, nie pomyślał by te worki z cementem wpakowac w rękawiczkach, po prostu nie przemyślał wielu spraw porywając się na takie oszustwo. Dostał wezwanie na policje i tam przyznał się do winy i8 od razu zadzwonił do mnie i też przyznał się że to on mi ten numer wykręcił a ta cała historyjka z kurierem i firmą kurierską była zmyślona przez niego, choc ja do nich też mam wiele wątpliwości.

Pisze jak było a jak nie rozumiecie to ja już nie wiem jak mam Wam to przedstawic, ale chyba najważniejsze to to, że odzyskałem ten sprzęt i dziś gram na nim pierwszą większą imprezke. Opowiem Wam jak podeszła do sprawy prokuratura w Lesznie.

Awatar użytkownika
Finger
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Finger » niedziela 19 lut 2006, 09:49

"Ale nie wiedział że zadziałam na taką skalę," to bystrzak z niego musi byc nieprzecietny :):):):):) Pozdrawiam

KYMY
Posty: 264
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2006, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: KYMY » niedziela 19 lut 2006, 10:52

..."Ale nie wiedział że zadziałam na taką skalę," to bystrzak z niego musi byc nieprzecietny :):):):):) Pozdrawiam...

**********************



Czyly podsumujmy:

1. To sprzedawca okazał się złodziejem i kłamcą (nazywajmy sprawy po imieniu) i jako złodziej odpowie przed sądem.

2. Niespecjalnie litowałbym się nad nim: jeśli zrobił coś takiego za takie pieniądze, prawdopodobnie ma na koncie innych drobniejszych "frajerów" (jak to pewnie sobie w swoim móżdżku o nich myślał).

3. Stolica w niczym nie zawiniła- przewiozła towar według umowy- warto publicznie przeprosić za publiczne pomówienie (można tak interpretować wcześniejsze wpisy) .

4. Policja zadziałała skutecznie i szybko.

5. Panowie podejrzewający na tym forum również sprzedawcę mogą mieć satysfakcję :)


mellodeque
Posty: 573
Rejestracja: wtorek 08 lis 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: mellodeque » niedziela 19 lut 2006, 12:23

Skończmy panowie ten wątek bo jest po prostu żałosny...



na początku czytalem o tym jaki ten gość sprzedawca jest sumienny, zaufany itp (znamy jego imię i nazwisko)

Potem wielbłąd dostaje paczki z cementem, podejrzewają biednego kuriera, akcja toczy sie nadal.

Potem sprzęt jakoś się znajduje, i ten zaufany pan, to dobry żartowniś, sam przyznaje sie że nie miał co z cementem zrobić wiec go wysłał dla zgrywu, potem wysłał prawdziwe nagłośnienie (które przez przypadek o mało nie trafiło do kogoś w łodzi za 1/10 ceny)

na koniec ów miły i zaufany sprzedawca, dosyła nam instrukcję - tak bo po prostu miał i jak cement mu zawadzała w domu...



historia bardzo śmierdzi i z chęcią poznałbym prawdę. Przyznaj się wielbłąd - o co tu tak na prawdę chodzi?

Jesli czegoś nie jesteś pewien - nie pisz.
http://khyro.com | http://promusic.pl/forum/

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » niedziela 19 lut 2006, 20:03

...Skończmy panowie ten wątek bo jest po prostu żałosny...



na początku czytalem o tym jaki ten gość sprzedawca jest sumienny, zaufany itp (znamy jego imię i nazwisko)

Potem wielbłąd dostaje paczki z cementem, podejrzewają biednego kuriera, akcja toczy sie nadal.

Potem sprzęt jakoś się znajduje, i ten zaufany pan, to dobry żartowniś, sam przyznaje sie że nie miał co z cementem zrobić wiec go wysłał dla zgrywu, potem wysłał prawdziwe nagłośnienie (które przez przypadek o mało nie trafiło do kogoś w łodzi za 1/10 ceny)

na koniec ów miły i zaufany sprzedawca, dosyła nam instrukcję - tak bo po prostu miał i jak cement mu zawadzała w domu...



historia bardzo śmierdzi i z chęcią poznałbym prawdę. Przyznaj się wielbłąd - o co tu tak na prawdę chodzi?

...

**********************

Zaczne od tego że nie jestem wielbłąd tylko mam ksywke camel a jeśli chodzi o sytuacje jaka mi się przytrafiła to nic tu nie kręce tylko pisałem prawde. Z początku naprawdę byłem załamany sytuacją jaka mi się przytrafiła, ale po otrzymaniu sprzętu kamień spadł mi z serca. Pisałem tutaj na forum do wszystkich by poinformowac wszystkich o tym zdarzeniu, licząc na jakąś pomoc. Po otrzymaniu sprzętu ciągnę bo pewnie wielu z Was chce znac zakończenie tej sprawy i jeśli chcecie to napewno Wam przedstawie finał tej sprawy, tzn jak podejdzie prokuratura do nieutrzciwego sprzedającego.
[addsig]

mellodeque
Posty: 573
Rejestracja: wtorek 08 lis 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: mellodeque » niedziela 19 lut 2006, 22:22

OK, wiec czekamy...
Jesli czegoś nie jesteś pewien - nie pisz.
http://khyro.com | http://promusic.pl/forum/

ODPOWIEDZ