Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
Mruczasss
Posty: 364
Rejestracja: wtorek 14 gru 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Mruczasss » niedziela 19 lut 2006, 22:35

temat jak telenowela wenezuelska:)
lubie to co robie i jestem w tym dobry.

Awatar użytkownika
StereoCult
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: StereoCult » niedziela 19 lut 2006, 22:46

...temat jak telenowela wenezuelska:)...

**********************

sciema wielka i tyle ktos poprostu nie dostal roli jako bajkopisarz rerzyser w "klanie albio m jak malpa" :) i wyzywa sie piszac tutaj jak by powiedzial Tejada Paranoia :)

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » niedziela 19 lut 2006, 23:40

......temat jak telenowela wenezuelska:)...

**********************

sciema wielka i tyle ktos poprostu nie dostal roli jako bajkopisarz rerzyser w "klanie albio m jak malpa" :) i wyzywa sie piszac tutaj jak by powiedzial Tejada Paranoia :)...

**********************

hehe, zabawne masz podejście, może i faktycznie zrobimy z tego telenowele :D

Awatar użytkownika
cristo
Posty: 94
Rejestracja: poniedziałek 22 sie 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: cristo » poniedziałek 20 lut 2006, 00:38

.........temat jak telenowela wenezuelska:)...

**********************

sciema wielka i tyle ktos poprostu nie dostal roli jako bajkopisarz rerzyser w "klanie albio m jak malpa" :) i wyzywa sie piszac tutaj jak by powiedzial Tejada Paranoia :)...

**********************

hehe, zabawne masz podejście, może i faktycznie zrobimy z tego telenowele :D...

**********************



oj camel

coś słabo łapiesz....

powyższe wypowiedzi nie są dla ciebie pozytywne

czy trzeba ci napisać wprost, że temat, jak i twój udział w tej sprawie są, delikatnie mówiąc, mocno naciągane??

a już szczytem "niedomyślności" jest potraktowanie posta porównującego twoją twórczość do kiczowatej telenoweli, jako zachęty do tworzenia z tego czegoś więcej....

naprawdę tego nie widzisz???



k.

początek....
ale dużo czytam, słucham, szukam....

Awatar użytkownika
Finger
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Finger » poniedziałek 20 lut 2006, 09:28

"oj camel

coś słabo łapiesz."



hehe to by wyjasnialo wiele spraw w tej "aferze" i zacnie wplywalo na wiarygodnosc

Awatar użytkownika
StereoCult
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: StereoCult » poniedziałek 20 lut 2006, 09:29

.........temat jak telenowela wenezuelska:)...

**********************

sciema wielka i tyle ktos poprostu nie dostal roli jako bajkopisarz rerzyser w "klanie albio m jak malpa" :) i wyzywa sie piszac tutaj jak by powiedzial Tejada Paranoia :)...

**********************

hehe, zabawne masz podejście, może i faktycznie zrobimy z tego telenowele :D...

**********************

stary przestudiowalem dokladnie co napisales ....mi jak zginela przesylka raz co szla z zagranicy ..pierdolilem kontak z kurierem pozniej ze sprzedajacym poprostu zglosilem odrazu na paly przy kurieze dzwonilem ze nie dostalem tego co zamawialem.i loozik. Ty co Ty biezesz ja tez chce :) dobrer to musi byc skoro masz takie wizje :) tylko czy oby nie uzaleznia zbyt szybko

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » sobota 04 mar 2006, 17:23

............temat jak telenowela wenezuelska:)...

**********************

sciema wielka i tyle ktos poprostu nie dostal roli jako bajkopisarz rerzyser w "klanie albio m jak malpa" :) i wyzywa sie piszac tutaj jak by powiedzial Tejada Paranoia :)...

**********************

hehe, zabawne masz podejście, może i faktycznie zrobimy z tego telenowele :D...

**********************

stary przestudiowalem dokladnie co napisales ....mi jak zginela przesylka raz co szla z zagranicy ..pierdolilem kontak z kurierem pozniej ze sprzedajacym poprostu zglosilem odrazu na paly przy kurieze dzwonilem ze nie dostalem tego co zamawialem.i loozik. Ty co Ty biezesz ja tez chce :) dobrer to musi byc skoro masz takie wizje :) tylko czy oby nie uzaleznia zbyt szybko ...

**********************

Jestem trzeźwy i normalny i nic nie biorę w porównaniu do reszty. Bierz co chcesz, temat zamykam skoro jest dla Was telenowelą. Ja wiem swoje i wiem że odzyskałem sprzęt a to było wątkiem tej sprawy. Sprzedający wysłał mi worki z cementem, ale cały czas się z tego wypierał, zwodził mnie swoimi historyjkami których ja słuchalem, ale po przesłuchaniu przyznał się do winy policji jak i mnie. Dzięki wielkie za wysłuchanie, ale szkoda że podeszliście do tego jak do telenoweli.

Awatar użytkownika
Marc.De.Marx
Posty: 168
Rejestracja: piątek 27 sie 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Marc.De.Marx » niedziela 05 mar 2006, 00:57

Mi sie nie chce wierzyc w tego akustyka. Jesli dostal cos w prezencie od firmy Arcade na kwote ponad 20tys zł to musial zrobic niezle zakupy u nich , nie wiem mysle ze moze za 300-500tys zł , a kto majac i wydajac taka kase bawil by sie w cementy i ryzykowal w to zeby okrasc kogos na ok 15tys zł bo mysle ze za tyle Ci sprzedal.

Awatar użytkownika
CD-RW
Posty: 279
Rejestracja: czwartek 19 lut 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: CD-RW » niedziela 05 mar 2006, 03:45

...Mi sie nie chce wierzyc w tego akustyka. Jesli dostal cos w prezencie od firmy Arcade na kwote ponad 20tys zł to musial zrobic niezle zakupy u nich , nie wiem mysle ze moze za 300-500tys zł , a kto majac i wydajac taka kase bawil by sie w cementy i ryzykowal w to zeby okrasc kogos na ok 15tys zł bo mysle ze za tyle Ci sprzedal....

**********************

Gdybys przeczytal uwaznie pierwsza strone, to zauwazylbys, ze kolega M.M. pracujac w teatrze rozmaitosci zrobil zamowienie, w zamian za co dostal naglosnienie w prezencie. Wniosek z tego, ze za zamowienie zaplacil ktos inny - zazwyczaj nazywa sie to "ustawienie przetargu".

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » poniedziałek 06 mar 2006, 11:12

......Mi sie nie chce wierzyc w tego akustyka. Jesli dostal cos w prezencie od firmy Arcade na kwote ponad 20tys zł to musial zrobic niezle zakupy u nich , nie wiem mysle ze moze za 300-500tys zł , a kto majac i wydajac taka kase bawil by sie w cementy i ryzykowal w to zeby okrasc kogos na ok 15tys zł bo mysle ze za tyle Ci sprzedal....

**********************

Gdybys przeczytal uwaznie pierwsza strone, to zauwazylbys, ze kolega M.M. pracujac w teatrze rozmaitosci zrobil zamowienie, w zamian za co dostal naglosnienie w prezencie. Wniosek z tego, ze za zamowienie zaplacil ktos inny - zazwyczaj nazywa sie to "ustawienie przetargu"....

**********************

Dokładnie musiało sie to odbyć w ten sposób

ODPOWIEDZ