Access Virus - serwis

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Access Virus - serwis

Post autor: chantizstudio » piątek 14 wrz 2007, 11:03

Witam mam pytanie gdzie znajduje sie service access w polsce??, ewnetualnie jakis dobry punkt naprawy instrumentow elektronicznych ? , mam access virus b deskopa do naprawy , dlatego prosil bym o rade gdzie jest jakis dobry service tego typu w na slasku.... w okolicah gliwice zabrze katowice ?
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

abproject
Posty: 404
Rejestracja: piątek 09 wrz 2005, 00:00

Re: Access Virus - serwis

Post autor: abproject » piątek 14 wrz 2007, 13:54

...Witam mam pytanie gdzie znajduje sie service access w polsce??, ewnetualnie jakis dobry punkt naprawy instrumentow elektronicznych ? , mam access virus b deskopa do naprawy , dlatego prosil bym o rade gdzie jest jakis dobry service tego typu w na slasku.... w okolicah gliwice zabrze katowice ?...
**********************
Zgłoś sie na maila. W Rybniku jest dobry elektronik, który naprawiał już mojego TI - z powodzeniem.

Zawsze jednak mozesz wyslać sprzęt do Audiostacji i na starcie zaplacic za wjazd na serwis.
Mac Pro, Logic Pro X i trochę klawiszy :)

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: Access Virus - serwis

Post autor: chantizstudio » piątek 14 wrz 2007, 14:13

......Witam mam pytanie gdzie znajduje sie service access w polsce??, ewnetualnie jakis dobry punkt naprawy instrumentow elektronicznych ? , mam access virus b deskopa do naprawy , dlatego prosil bym o rade gdzie jest jakis dobry service tego typu w na slasku.... w okolicah gliwice zabrze katowice ?...
**********************
Zgłoś sie na maila. W Rybniku jest dobry elektronik, który naprawiał już mojego TI - z powodzeniem.

Zawsze jednak mozesz wyslać sprzęt do Audiostacji i na starcie zaplacic za wjazd na serwis. ...
**********************
A czy mogl bys podac namiary na tego elektronika z Rybnika ?
z gory wielkie dzieki
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

abproject
Posty: 404
Rejestracja: piątek 09 wrz 2005, 00:00

Re: Access Virus - serwis

Post autor: abproject » piątek 14 wrz 2007, 14:47

.........Witam mam pytanie gdzie znajduje sie service access w polsce??, ewnetualnie jakis dobry punkt naprawy instrumentow elektronicznych ? , mam access virus b deskopa do naprawy , dlatego prosil bym o rade gdzie jest jakis dobry service tego typu w na slasku.... w okolicah gliwice zabrze katowice ?...
**********************
Zgłoś sie na maila. W Rybniku jest dobry elektronik, który naprawiał już mojego TI - z powodzeniem.

Zawsze jednak mozesz wyslać sprzęt do Audiostacji i na starcie zaplacic za wjazd na serwis. ...
**********************
A czy mogl bys podac namiary na tego elektronika z Rybnika ?
z gory wielkie dzieki ...
**********************
Dane poszły w mailu zwrotnym.
Mac Pro, Logic Pro X i trochę klawiszy :)

greggo
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 21 paź 2013, 00:00

Re: Access Virus - serwis

Post autor: greggo » poniedziałek 18 lis 2013, 14:28

............Witam mam pytanie gdzie znajduje sie service access w polsce??, ewnetualnie jakis dobry punkt naprawy instrumentow elektronicznych ? , mam access virus b deskopa do naprawy , dlatego prosil bym o rade gdzie jest jakis dobry service tego typu w na slasku.... w okolicah gliwice zabrze katowice ?...
**********************
Zgłoś sie na maila. W Rybniku jest dobry elektronik, który naprawiał już mojego TI - z powodzeniem.

Zawsze jednak mozesz wyslać sprzęt do Audiostacji i na starcie zaplacic za wjazd na serwis. ...
**********************
A czy mogl bys podac namiary na tego elektronika z Rybnika ?
z gory wielkie dzieki ...
**********************
Dane poszły w mailu zwrotnym....


Witam,czy mógłby Pan mi również podać wymiary na ten serwis w Rybniku. Mi wysiada wyświetlacz w C. z góry dziękuję i pozdrawiam

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: Access Virus - serwis

Post autor: chantizstudio » poniedziałek 18 lis 2013, 15:54

To był wtedy facet z Katowic - Piotrowic jak dobrze pamiętam, ale nie dał rady naprawić virka. Niestety nie mam już na niego namiarów. Chyba ze AB jeszcze je ma
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

greggo
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 21 paź 2013, 00:00

Re: Access Virus - serwis

Post autor: greggo » poniedziałek 18 lis 2013, 18:59

...To był wtedy facet z Katowic - Piotrowic jak dobrze pamiętam, ale nie dał rady naprawić virka. Niestety nie mam już na niego namiarów. Chyba ze AB jeszcze je ma...

Mnie się udało złapać kontakt z Rybnika. W tygodniu oddaje zabawkę do naprawy. Dam znać jak sobie poradził ;)

smirnoff
Posty: 239
Rejestracja: poniedziałek 19 sie 2013, 00:00

Re: Access Virus - serwis

Post autor: smirnoff » poniedziałek 18 lis 2013, 22:21

Serwis Acces ma dystrybutr czyli Audiostacja www.audiostacja.pl


Fischer
Posty: 5
Rejestracja: środa 13 mar 2019, 21:49

Re: Access Virus - serwis

Post autor: Fischer » sobota 16 paź 2021, 12:49

Witam
Posiadam virus KB z klawiaturą i potrzebuje go otworzyć aby dostać się do
zasilacza, ale od spodu jest mnóstwo srubek i boję się że jak je po odkręcam to się w środku coś rozleci.
Ktoś coś poradzi?

ODPOWIEDZ