Najlepiej zsamplowana harfa?

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
goodsound

Najlepiej zsamplowana harfa?

Post autor: goodsound » czwartek 08 maja 2008, 12:31

Witam,
Jaka według was brzmi najlepiej, wiem że Vienna to w większości gilssy a te mi nie potrzebne, ja szukam extra brziących podjedynczych dźwięków tegoż instrumentu... cena nie gra roli... co polecacie??? (oczywiście oprócz żywej harfistki:-)
czarna muza dobry sound Quincy Jones

Awatar użytkownika
wishmaster

Re: Najlepiej zsamplowana harfa?

Post autor: wishmaster » czwartek 08 maja 2008, 12:48

O tym mowisz? Generalnie harfa na tle wszystkich instrumentow orkiestrowych brzmi zawsze niezle, chociaz gdybym mial teraz wybierac to jednak Vienne a nie EWQL, z uwagi na nieprzyjemny (dla mnie) poglos jakim EastWest naznaczyl swoja biblioteke.
sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty

Pietro

Post autor: Pietro » czwartek 08 maja 2008, 13:10

...O tym mowisz? Generalnie harfa na tle wszystkich instrumentow orkiestrowych brzmi zawsze niezle, chociaz gdybym mial teraz wybierac to jednak Vienne a nie EWQL, z uwagi na nieprzyjemny (dla mnie) poglos jakim EastWest naznaczyl swoja biblioteke....

Ta z Platinum akurat jest całkiem niezła i dzięki mikrofonom z bliska, miksuje się bez problemu.

Nie wiem, czy Horizon Series są jeszcze dostępne, na stronie VSL już dawno tej serii nie ma, ale niby można dostać tą harfę na przykład w bestservice (127Euro, z darmową przesyłką - taniej niż kolega podał, i do tego bez cła i innych niespodzianek). Brzmi moim zdaniem całkiem nieźle i nie są to tylko glisy, raczej powiedziałbym, że jest to dość pełna biblioteka.

- Piotr

Awatar użytkownika
goodsound

Post autor: goodsound » piątek 09 maja 2008, 08:43

......O tym mowisz? Generalnie harfa na tle wszystkich instrumentow orkiestrowych brzmi zawsze niezle, chociaz gdybym mial teraz wybierac to jednak Vienne a nie EWQL, z uwagi na nieprzyjemny (dla mnie) poglos jakim EastWest naznaczyl swoja biblioteke....

Ta z Platinum akurat jest całkiem niezła i dzięki mikrofonom z bliska, miksuje się bez problemu.

Nie wiem, czy Horizon Series są jeszcze dostępne, na stronie VSL już dawno tej serii nie ma, ale niby można dostać tą harfę na przykład w bestservice (127Euro, z darmową przesyłką - taniej niż kolega podał, i do tego bez cła i innych niespodzianek). Brzmi moim zdaniem całkiem nieźle i nie są to tylko glisy, raczej powiedziałbym, że jest to dość pełna biblioteka.

- Piotr...

ok dzięki za pomoc, czy ktoś ma jeszcze jakieś typy?:-)
czarna muza dobry sound Quincy Jones

tizzacd70

Post autor: tizzacd70 » poniedziałek 04 paź 2021, 14:58

goodsound pisze:
piątek 09 maja 2008, 08:43
......O tym mowisz? Generalnie harfa na tle wszystkich instrumentow orkiestrowych brzmi zawsze niezle, chociaz gdybym mial teraz wybierac to jednak Vienne a nie EWQL, z uwagi na nieprzyjemny (dla mnie) poglos jakim EastWest naznaczyl swoja biblioteke....

- Piotr...

ok dzięki za pomoc, czy ktoś ma jeszcze jakieś typy?:-)

Hey man, Do you want a Vienna Instruments Horizon Series Vienna Harps at a discounted price? It has an amazing look check it out. Well, you can get Vienna Instruments Horizon Series Vienna Harps and more products at low prices through Guitar Center Promo Codes.

Vienna Instruments Horizon Series Vienna Harps
Obrazek

Features:
  • Articulations
  • Sustained notes
  • Normal
  • Muted
Deal: Best Deals with Daily Picks.
Shop Now

ODPOWIEDZ