M-Audio Delta 1010LT - możliwości konfiguracyjne

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
nyquist
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 19 cze 2007, 00:00
Kontakt:

M-Audio Delta 1010LT - możliwości konfiguracyjne

Post autor: nyquist » poniedziałek 18 cze 2018, 21:31

Witam.
Mam pytanie do osób posiadających kartę dźwiękową jak w temacie - M-Audio Delta 1010LT. Czy istnieje możliwość skonfigurowania tej karty w taki sposób, aby w systemie (Windows) była ona widziana np. jako dwa (bądź więcej) osobne urządzenia wyjściowe stereo, tak, aby dało się przekierować sygnał z wybranych źródeł dźwięku (aplikacji) na dane wyjścia.
Np. wyjścia 1 i 2 byłyby "widziane" jako 1 urządzenie wyjściowe stereo, wyjścia 3 i 4 jako 2 urządzenie wyjściowe stereo itp.

Prześledziłem opisy karty dostępne w sieci, ale wszędzie spotykam się tylko ze wzmianką, że sterowniki są dobrze dopracowane i dają duże możliwości konfiguracyjne, jednak nie znalazłem nigdzie konkretnej odpowiedzi na moje pytanie, stąd prośba o pomoc.

Po co mi to w ogóle potrzebne? Chciałbym zamienić moje obecne 2 karty: SB Audigy 2zs + SB Audigy 4 Pro na pojedynczą kartę w celu zwolnienia miejsca w budzie. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Żyję, pracuję, czasem leniuchuję, trochę też pogrywam - zapraszam na www.nyquist.pl

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: M-Audio Delta 1010LT - możliwości konfiguracyjne

Post autor: Zbynia » wtorek 26 cze 2018, 19:19

Nie każdy sterownik ASIO pozwala na udostępnienie interfejsu kilku programom

nyquist
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 19 cze 2007, 00:00
Kontakt:

Re: M-Audio Delta 1010LT - możliwości konfiguracyjne

Post autor: nyquist » piątek 29 cze 2018, 09:10

Zbynia pisze:
wtorek 26 cze 2018, 19:19
Nie każdy sterownik ASIO pozwala na udostępnienie interfejsu kilku programom
Wiem. Pytałem raczej pod kątem interfejsów WASAPI lub DirectSound , które zawsze pozwalają na jednoczesne podłączenie wielu źródeł i tak jest na pewno w przypadku również tej karty.
Natomiast to, czego nie wiem, a na czym mi zależy, to przekierowanie sygnału z wybranych źródeł na wybrane wyjścia. Pytanie, czy sterownik daje taką możliwość?
Żyję, pracuję, czasem leniuchuję, trochę też pogrywam - zapraszam na www.nyquist.pl

nyquist
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 19 cze 2007, 00:00
Kontakt:

Re: M-Audio Delta 1010LT - możliwości konfiguracyjne

Post autor: nyquist » piątek 13 lip 2018, 23:56

Zaryzykowałem, kupiłem, zainstalowałem i okazuje się, że jest dokładnie tak, jak przewidziałem w pierwszym poście, czyli każda para wyjść (1 i 2, 3 i 4 itd.) jest widziana w systemie jako osobne urządzenie stereo. Pozdrawiam.
Żyję, pracuję, czasem leniuchuję, trochę też pogrywam - zapraszam na www.nyquist.pl

ODPOWIEDZ