Czy ktoś może mi pomóc skonfigurować mój Emu Proteus 2000 w Logic Pro X?

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
igorbremek
Posty: 4
Rejestracja: sobota 03 cze 2023, 18:51

Re: Czy ktoś może mi pomóc skonfigurować mój Emu Proteus 2000 w Logic Pro X?

Post autor: igorbremek » sobota 03 cze 2023, 19:04

GreyMatter88 pisze:
niedziela 02 kwie 2023, 17:48
Want to download the status of your friends on WhatsApp and want more privacy features download this GB WhatsApp from this list of positive words that start with s by 365 days of positivity.
Thanks for sharing your positive words.

celcel
Posty: 35
Rejestracja: czwartek 02 cze 2022, 09:30

Re: Czy ktoś może mi pomóc skonfigurować mój Emu Proteus 2000 w Logic Pro X?

Post autor: celcel » poniedziałek 05 cze 2023, 11:52

Wygląda na to, że masz problem z przypisaniem różnych patchy do klawiszy na twojej klawiaturze MIDI w Logic Pro X. Aby rozwiązać ten problem, sugeruję wykonanie kilku kroków:

Upewnij się, że masz poprawnie skonfigurowane przypisanie kanałów MIDI między urządzeniami. Sprawdź ustawienia koncentratora USB i Proteus 2000, aby upewnić się, że przypisany jest odpowiedni kanał MIDI do instrumentu.

W Logic Pro X sprawdź ustawienia klawiatury MIDI. Otwórz preferencje Logic Pro X, a następnie przejdź do sekcji "MIDI". Sprawdź, czy twoja klawiatura MIDI jest widoczna na liście urządzeń i czy jest poprawnie skonfigurowana. Upewnij się, że przypisane są różne kanały MIDI do różnych instrumentów.

Sprawdź ustawienia kanałów instrumentów w Logic Pro X. Upewnij się, że przypisane są różne kanały MIDI do różnych instrumentów. Możesz to zrobić w oknie "Mixer" lub w oknie "Environment" Logic Pro X.

Sprawdź również ustawienia Proteus 2000. Upewnij się, że patche są poprawnie przypisane do różnych kanałów MIDI w Proteus 2000. Skonsultuj się z dokumentacją urządzenia, aby dowiedzieć się, jak skonfigurować przypisanie patchy do kanałów MIDI.

Po wykonaniu tych kroków powinieneś mieć możliwość przypisania różnych patchy do klawiszy na klawiaturze MIDI i odtwarzania ich w Logic Pro X. Jeśli problem nadal występuje, może być konieczne skonsultowanie się z producentem lub zespołem wsparcia technicznego Logic Pro X w celu uzyskania dalszej pomocy w rozwiązaniu problemu.____________________________________________________
https://ranking-ubezpieczen-na-zycie.pl/kalkulator/

ODPOWIEDZ