Interfejs z funkcją direct

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
dj-dave
Posty: 5
Rejestracja: piątek 15 paź 2021, 22:07

Interfejs z funkcją direct

Post autor: dj-dave » piątek 15 paź 2021, 22:15

Witam serdecznie. Czy oprócz Scarlett są jeszcze jakieś interfejsy które przesyłają sygnał wejściowy bezpośrednio na wyjście? Dotychczasowa Scarlett Solo tak się właśnie zachowywała po wciśnięciu przycisku Direct. Musiałem zmienić aby mieć zbalansowane wejście stereo. Wybór padł na Komplete Audio 2. Niestety mimo potencjometru do regulacji input-host występuje ona jedynie na słuchawkach a nie na wyjściu. Kusi mnie interfejs Black Lion 2x2, ewentualnie SSL 2+ lub Motu, jednak obawiam się że sytuacja będzie taka jak z Komplete.

Awatar użytkownika
Darek
Posty: 74
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Interfejs z funkcją direct

Post autor: Darek » poniedziałek 18 paź 2021, 18:14

Polecam dowolny sprzęt RME. Tam wszystko jest już w tzw. „direct”. Oprogramowanie TotalMix obsługuje wszystkie wejścia i wyjścia jak w cyfrowym mikserze i działa to bez opóźnień.

dj-dave
Posty: 5
Rejestracja: piątek 15 paź 2021, 22:07

Re: Interfejs z funkcją direct

Post autor: dj-dave » poniedziałek 18 paź 2021, 19:45

Niestety cena tych interfejsów jest dla mnie zaporowa. Po za tym za pomocą softu nawet na obecnym Komplete Audio 2 mogę uzyskać funkcje Direct. Szukam interfejsu który tak jak Scarlett zrobi to sprzętowo.

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Interfejs z funkcją direct

Post autor: PWA » wtorek 19 paź 2021, 08:45

Spójrz na MOTU M4. On chyba ma funkcję direct monitoring.

dj-dave
Posty: 5
Rejestracja: piątek 15 paź 2021, 22:07

Re: Interfejs z funkcją direct

Post autor: dj-dave » piątek 05 lis 2021, 20:18

Chciałem wziąć MOTU, ale nigdzie nie było. Wziąłem BLA Revolution. Jakość rzeczywiście jest świetna.

ODPOWIEDZ