Podłączanie fizycznych efektów do multi efektu

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
morjp1147
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 16 sie 2022, 02:43

Podłączanie fizycznych efektów do multi efektu

Post autor: morjp1147 » wtorek 16 sie 2022, 02:52

Czołem
Od niedawna jestem właścicielem fractala ax8 i niby sobie chwalę ale sam do końca jeszcze nie okiełznałem tejże bestii i nie wiem za bardzo z czym to się je. Zastanawiam się czy jest jakiś konkretny sposób żeby podpiąć do fractala przester z kostki i puścić to wszystko na wzmacniacz (randall g3 75w) próbowałem się podpinać z samym fractalem do wzmaka na 4 kable jak pokazują na yt ale brzmienie przesterowane bardziej mi się podobało to z kostki ,ale nie wiem w którym miejscu ją podpiąć…
Jest jakiś specjalny sposób żeby podłączyć przester z kostki czy jaki kolwiek inny efekt pod fractala i wpiąć to wszystko do wzmacniacza tak żeby miało to rację bytu?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Slowmusic
Posty: 2
Rejestracja: piątek 09 wrz 2022, 09:38

Re: Podłączanie fizycznych efektów do multi efektu

Post autor: Slowmusic » piątek 09 wrz 2022, 10:01

Jeśli masz wzmacniacz i lubisz przester z kostki to najlepiej fractala wpiąć w pętlę pieca i używać tylko jako procesor efektów przestrzennych. Czyli fractal out1 - effect loop in a fractal in1 - eff. loop return.
Tylko trzeba wtedy odpowiednio presety przygotowac - wyłączyć symulacje wzmaków i kolumn.

O ile wzmacniacz ma pętlę efektów. Jeśli nie ma to są inne opcję, popatrz w Ytuby.

ODPOWIEDZ