Nektar impact lx61+ problem

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
laser777
Posty: 372
Rejestracja: czwartek 17 kwie 2014, 00:00

Nektar impact lx61+ problem

Post autor: laser777 » środa 17 kwie 2024, 10:43

Witam kupiłem sobie klawiaturę impact lx61 używkę i nie ma do tego żadnej płyty z sterownikami...a na stronie producenta nic nie mogę znaleźć... gdzie mogę dostać taką instalke?

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 920
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Nektar impact lx61+ problem

Post autor: PWA » środa 17 kwie 2024, 20:36

Ta klawiatura nie potrzebuje sterownika, ponieważ jest to urządzenie USB class compliant. Jeżeli chcesz ją zintegrować ze swoim DAW, to będziesz potrzebował pobrać odpowiednie pliki. Niestety Nektar ma jakąś posraną politykę i udostępnia je dopiero po założeniu konta i zarejestrowaniu produktu. Spróbuj to zrobić, a jeżeli nie będziesz mógł zarejestrować tej klawiatury z jakichś przyczyn, to skontaktuj się z poprzednim właścicielem...może on ją rejestrował i ma konto, więc powinien ci je udostępnić.
W przeciwnym razie pozostaje kontakt ze wsparciem i wyjaśnienie im sytuacji...może dadzą ci dostęp.

laser777
Posty: 372
Rejestracja: czwartek 17 kwie 2014, 00:00

Re: Nektar impact lx61+ problem

Post autor: laser777 » środa 17 kwie 2024, 22:11

Już działa🙂 znalazłem film na YT jak ją odpalić z fl studio jest kompatybilna...klawisze,pady oktawa góra dół działają.. tylko chciałbym sterować np filtrem czy LFO zewnętrznych wtyczek vts to potencjometry nie odpowiadają...zarejestrowałem się na ich stronie i klawiaturę też..nikt jej chyba wcześniej nie rejestrował

ODPOWIEDZ